Quality & Reliability

DÖRTDİVAN ÇERÇEVE - KALİTE ANLAYIŞIMIZ

DÖRTDİVAN, kurulduğu günden bu yana hassas olduğu Kalite Yönetimi ile, üretiminde daima sorunsuz hammaddeler ve her adım da kontrol ilkesi ile hareket etmektedir. Mümkün olan en iyi kalitede üretimi temin etmek ve sorunsuz ürünler sunmak, şirketimizin öncelikli amacı olup şirket değerlerimiz arasında 1. Sırada gelmektedir.

ISO 9001 BELGEMİZ

DÖRTDİVAN, ISO 9001 belgesine sahip olup, sürekli gelişim ve toplam kalite yönetim anlayışımızı yansıtan bu sertifika ile kalite anlayışının temelini bu sistemle oluşturmuştur.

KALİTELİ HAMMADDELER

En üst düzey kalitede resim çerçeveleri, dekorasyon profilleri, mobilya profilleri ve süpürgelik profilleri sunabilmek için, hammadde tedarikçilerimizi hassas bir şekilde seçiyoruz ve rutin olarak testlerden geçirmekteyiz.

MADE IN TURKEY

Üretimimizi büyük bir gururla Ankara’da yapmaktayız. Böylece, güzel Anadolu’nun merkezinde, Genç ve Dinamik Türkiye’mizin başkentinde, hem istihdama katkıda bulunuyoruz hem de ihracat yaparak yerel ekonomimize destek veriyoruz.

Üretimimizin her aşamasında yetenekli kalite kontrol çalışanlarımızla estetik, sorunsuz ve kaliteli ürünler üretmeye devam ediyoruz.