Picture Framing Shops

RESİM ÇERÇEVE GALERİLERİ

Dörtdivan 1975’te asıl işi olan resim çerçeve profilleri üretimine başladığı yıldan beri aralıksız bir şekilde bu sektöre hizmet etmektedir. Plastik çerçeve profilleri konusunda dünyanın en bilinen firmaları arasında yer alan firmamızda 500’ü bulan plastik ve 100’ü bulan ahşap profili her tarz, her stil ve her dekora uygun renklerde yaklaşık 3000 değişik varyasyonda bulabilir, geniş stoklarımızdan hemen temin edebilirsiniz.

Ayrıca, otel, restoran yahut inşaat proje işlerinizde Dörtdivan en uygun fiyatı sizlere sunacaktır ve günümüzün rekabetçi dünyasında siz değerli iş ortaklarını rakiplerine karşı bir adım önde olmanıza destek verecektir.

Çerçeve mağazaları için ne gerekiyorsa hepsini Dörtdivan’da bulabilirsiniz. İster yeni mağaza kurulumu ister makine yenilemeleriniz, isterse kapasite artırımlarınız için çözümler sunuyoruz.

Paspartu kartonundan askı aparatlarına, tuval şasesinden askı teline, çerçeve birleştirme makinalarından arka kapama bezlerine binlerce çeşit çerçeveleme aksesuarları , dünyanın en iyi markalarından ve en ekonomik ürünlerden stokalrımızda bulabilirsiniz.