Hakkımızda

DÖRTDİVAN ÇERÇEVE - HAKKIMIZDA & TARİHÇE

Dörtdivan Çerçeve, 1975 yılında kurulduğu günden bugüne bu topraklardan aldığı güç ile gelişen ve büyüyen Türkiye’nin öncü sanayi kuruluşlarından biri haline geldi. Günümüzde öz sermaye ile inşa edilmiş 35.000 m2 kapalı alanda kurulu, son teknoloji ekipmanlara sahip fabrikada üretime devam etmektedir. Tamamen çevre dostu malzemelerden üretilen resim çerçeve, dekorasyon, mobilya ve süpürgelik profilleri ile alanında Avrupa’nın en büyük üreticisi olarak halen büyümeye devam etmektedir.

Yarım asırlık tecrübe ile üretimi sanata dönüştürebilmek için, 1000’den fazla profil kalıp çeşidine, onbinlerce tasarıma sahip olan Dörtdivan Çerçeve sektöre ait son trendleri yakından takip ediyor ve Ar-Ge departmanında özgün modeller tasarlamaya devam etmektedir. 1500 çeşit folyo ile her tarzda ve büyüklükte talebe cevap verebilmek için Dünyanın en kaliteli folyo tasarımcılarıyla stoklu çalışmaktadır.

Dörtdivan, üretimin her basamağında kendi kalitesini ortaya koyabilmek için ham madde ve özel kalıp üretimlerini de kendi bünyesinde yapmaktadır.

2012 yılından itibaren ISO 9001 yönetim sistemi ile yönetilmekte olup kalite standartlarına uyumluluğu TÜV Thüringen tarafından belgelenmiştir. Uzun yıllar 40’dan fazla ülkede müşterilerine yüksek kalite ürünler ihraç ederek Dörtivan markasını ve kalitesini ispat etmiştir.

Dörtdivan ihtiyaçlara ve taleplere kısa sürede cevap verebilmek için tamamı kapalı 5000 m2 büyüklükte deposundan «stoktan hemen teslim» prensibi ile çalışmaktadır. Üretiminin yüzde 50’sini ihraç eden Dörtdivan Çerçeve, güçlü lojistik ağı ve kaliteli ürünleri ile iç ve dış pazarda sektörün öncü kuruluşudur.

2012 yılında kurulan Bapaş A.Ş. İle Mobilya Kenar Bantları üretimine de başlayan Dörtdivan, sektörün lideri olma yolunda tüm gücüyle devam etmektedir.